PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi kolegy v BOIRON CZ

 

BOIRON CZ, s. r. o., je pobočkou největšího světového výrobce homeopatických léčivých přípravků společnosti BOIRON a výhradním dovozcem těchto přípravků do České republiky. V České republice společnost působí již od roku 1990 a podporuje rozvoj homeopatie jako součásti moderní medicíny.

 

V našem týmu jsou na pozicích různorodí lidé, protože věříme, že právě rozmanitost je zdrojem vzájemného obohacení a posouvání hranic. Pokud si vybereme právě Vás, pak to bude proto, že jste jedineční a jsme přesvědčeni, že máte v našem týmu své místo. 

 

Stanete-li se členem našeho týmu, seznámíte se s nadšenými a přátelskými lidmi, kteří k sobě navzájem i ke své práci přistupují s respektem a svou práci vykonávají s vysokým pracovním standardem.

 

Budeme Vás podporovat po celou dobu Vaší profesní kariéry u nás, zejména prostřednictvím individualizovaných školení, která Vám umožní nejen rozvíjet se ve Vaší profesi a zdokonalovat Vaše schopnosti, ale i lépe poznat sami sebe.

 

Pokud Vás naše hodnoty oslovily, přidejte se k nám a pošlete nám svůj životopis.

Volné pozice

 

V tuto chvíli nenabízíme žádné volné pozice: 

 

 

 

V rámci zaslání Vašeho životopisu nás prosím informujte, po jak dlouhou dobu si přejete být zařazen(a) do naší databáze. Vaše poskytnuté osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami zpracování osobních údajů.