Životy zasvěcené rozvoji homeopatie

 

Od r. 1932 zasvětili dvojčata Jean a Henri Boironovi svůj život homeopatii s cílem nabízet odborníkům ve zdravotnictví kvalitní homeopatické léčivé přípravky.

Jejich podnikatelský duch a jejich vědecká důslednost jim umožňovaly efektivně rozvíjet tuto léčebnou metodu. Byli průkopníky v oblasti výzkumu a výrobních postupů a velkým dílem se také zasloužili o uznání homeopatie a její výuku po celém světě.

 

Tento rodinný příběh pokračoval díky jejich dětem, především díky Christianu Boironovi, který stál v čele firmy déle než 40 let. Pomáhala mu jeho sestra Michèle, jeho bratr Thierry a jedna z jeho dcer, Anabelle, která je v současné době na pozici atašého generálního ředitelství a ředitelky věcí veřejných & distribuce ve Francii.

 

Valérie Lorentz-Poinsot, která vystřídala Christiana Boirona na pozici generálního ředitele v lednu roku 2019, dnes odhodlaně sleduje stejný cíl: dát homeopatii takové místo, které si v medicíně zaslouží, a díky tomu aby každý odborník ve zdravotnictví i každý pacient mohl homeopatické léky používat.

 

Video o odvaze - nahledplay

Rodinný příběh o odvaze

Sdílet :

Facebook
Linkedin
test@tes.fr
ok