Navigace po stránce

» www.boiron.cz » Naše produkty » Naše produkty

Naše produkty

Základ nabídky společnosti BOIRON v ČR tvoří široká paleta homeopatických přípravků a doplňuje ji několik dalších léčiv, která zpravidla obsahují jak homeopatické, tak nehomeopatické složky.

monokomponentyŠkála homeopatik BOIRON zahrnuje soubor všech základních přípravků používaných v homeopatické léčbě. Uplatní se jak v léčbě akutních onemocnění, jako je chřipka, kašel nebo nachlazení, tak například při potížích v těhotenství nebo při kojení. Pod dohledem lékaře, zkušeného odborníka homeopata, lze léky společnosti BOIRON využít také při léčbě chronických onemocnění, včetně alergií a ekzémů, nebo jako doplňkovou léčbu u závažných onemocnění.

Všechny produkty společnosti BOIRON jsou k dostání ve všech lékárnách v České republice. V případě, že některá lékárna nemá požadovaný přípravek skladem, může ho pro vás objednat. Tento přípravek si pak v lékárně můžete vyzvednout zpravidla do 24 hodin, maximálně do 2 dnů.

Homeopatické přípravky

V České republice je k dispozici 218 monokomponentů, tj. jednosložkových homeopatických přípravků, a 12 polykomponentů, tj. vícesložkových homeopatických přípravků, společnosti BOIRON. Všechny homeopatické léčivé přípravky jsou zaregistrovány u Státního ústavu pro kontrolu léčiv a jsou k dostání v lékárnách.

Polykomponenty (VPOIS): CAMILIA®, COCCULINE®, CORYZALIA®DROSETUX NEO®,  GASTROCYNÉSINE®, HOMÉOGÈNE® 9, HOMEOVOX®, OSCILLOCOCCINUM®, PARAGRIPPE®, RHINALLERGY® ,SEDALIA®, SÉDATIF PC®

 

Seznam monokomponentů (VPOIS)

...více o homeopatických přípravcích

Ostatní léčiva

Jedná se o 2 léčivé přípravky, které zpravidla obsahují nejen homeopatické složky, ale také další látky, například výtažky z rostlin nebo jiné léčivé substance.

Ostatní léčiva (VPOIS): CICADERMA®STODAL®


...více o ostatních léčivech

Další produkty

Nabídku společnosti BOIRON v České republice doplňují kosmetické přípravky ARNIGEL, chladivý gel s arnikou, DAPIS GEL, zklidňující gel při mírných projevech svědění a MAGNESIUM 300+, unikátní komplex hořčíku, vitamínů a selenu.

Pylový kalendář

KATALOG MONOKOMPONENTNÍCH LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ OBCHODOVANÝCH V ČESKÉ REPUBLICE